Click here to see printable PDF team lists for all senior men's and women's games coming up this weekend.
GLENROY v AVONDALE HEIGHTS
Saturday 2:15pm at Sewell Reserve
🎥 Cluch TV
📻 98.9 North West FM
Full Squads
In: Tanner Nilsson, Milad Almatrah, Aaron Kite, Blake Taylor, Lucas Kyriazis & Jacob Grigg
Out: Logan Berryman, Jayden Borg & Joel Grace
In: Jake Olivieri, Silver Yousif, Dylan Murnane, Scott Russell, Maysen Murgov, Matthew Taranto & Matthew Hlisic
Out: Daniel Pantalleresco, Aaron Clarke, Luca Papsis-Ciociola & Jack Watkins
GREENVALE v STRATHMORE
Saturday 2:15pm at Greenvale Recreation Reserve
Full Squads
In: Kye Short, Joshua Hotchkin, Daniel Micevski, Riley Houston, Samuel Zumbo, Edyn Sibbald & Justin Condo
Out: Dylan Ozenc, Michael Cutri, Marcus Jaap & Aaron Mansfield
In: Luke Jarrad, Lachlan Currie & Lachlan Johnson
Out: Nil
PASCOE VALE v MARIBYRNONG PARK
Saturday 2:15pm at Raeburn Reserve
Full Squads
In: Sam Godden, Phoenix Prince, Daniel Guccione & Nicholas Parthenopoulos
Out: Murat Ergunen
In: Jai Brinkkotter, Jake Byrush, Matthew Hatfield, Sebastian Greene, Noah Milton, Oliver Sanders & Chris Prowse
Out: Jordan Croft, Matthew Gaul, Lachlan Melican & Jack Mantello
ESSENDON DOUTTA STARS v KEILOR
Saturday 2:15pm at Nipper Jordan Oval
Full Squads
In: Sam Heaton, James Harrold, Sean McLaren, Thomas Jackson, Thomas Filipovic, Harrison Gillis, Lachlan Comito & Patrick McLaughlin
Out: Declan Willmore, Brodie Meyers, Kyle Parsons, Declan Tully & Thomas Clarke
In: Billy Johnson, David Isbister, Ben Bozinovski, Jamie Papalia, Jackson McMahon & Mitchell Ellis
Out: Jack Brown, Dean Galea & Corey Ellis
EAST KEILOR v ABERFELDIE
Saturday 2:15pm at Overland Reserve
Full Squads
In: Nicholas Nesci
Out: Mark Mazzeo
In: Benjamin Smokrovic, Callum Symons, Jack Middleton, Benjamin Williamson & Peter Faulks
Out: Kyle Reimers & Samuel Paea
CRAIGIEBURN v TULLAMARINE
Saturday 2:15pm at DS Aitken Reserve
Full Squads
In: Sahr Bental, Domenic Cutrupi, Cody Ball, Zac Hansch, Luke Scarpini & Darcy Polley
Out: Rhys Fynch, Marc DeMaria & Dane Whitnall
In: Cooper Watts, Buckley Chapman, Jarrod Stephens, Nicholas Bruno, Matthew Bennardo, Daniel Devine & Shannon Bennett
Out: Jordan Port, Adam Scott, Peter Dispenzeri & Oliver Klemm
AIRPORT WEST v ROXBURGH PARK
Saturday 2:15pm at Hansen Reserve
Full Squads
In: Aaron Di Matteo, Nicholas Franzi, Angelos Sidhom, Luke Sultana, Adam Gray, Benjamin Ward & Patrik Balta
Out: Jesse McVeigh, Seth Robinson, Reuben William & Flynn Gentile
In: Jack Woodsford, Brandon Mclarty, Michael Gorgievski, Tylar Sorrentino, Jay Barbera, Musa Zraika, Daniel Sedgwick & Daniel Boudoloh
Out: Matthew Busuttil, Harley Short, Eyad Hegazy, Ayden El-Leissy & Brock Heathcote
WEST COBURG v SUNBURY KANGAROOS
Saturday 2:15pm at Shore Reserve
Full Squads
In: Hassan Hussein, Ben Vear, Deen Gulam, Meki Lilino & Perry Patrikios
Out: Daniel Johncock & Darren Stoneham
In: Samuel Van Taarling, Callum Urbaniak, Jordan James, Jamie Cuffe & James Tyquin
Out: Matthew Leonard & Matt Welsh
WESTMEADOWS v RUPERTSWOOD
Saturday 2:15pm at Willowbrook Reserve
Full Squads
In: Brayden Sudaro, Jordan Hollow & Ismail Moussa
Out: Nil
In: Jakeb Coles, Jordan Tentonello, Brett Martin, Benjamin Said, Brock Landt, Brent Swallow & Benjamin Borg
Out: Alex Misiti, Daniel Kavanagh, Aaron West & Julian Belfrage
MOONEE VALLEY v HILLSIDE
Saturday 2:15pm at Ormond Park
Full Squads
In: Paddy White, Jack Vivian, Benjamin Coote, Jake McKenzie, Thomas Clark, Nicholas Pollock & Richard Potter
Out: Gabriel Clements, Zayas Leonedas, Justin Lumsden, Dermott O'Connell & Jordan Failla
In: Zack Williams, Jayden Murdoch, Ryan Deppeler, David Fruscalzo, Bailey Kirkman & Cassius Napoleone White
Out: Rusiate Komaitai, Zac Dicianni & Joseph Careless
NORTHERN SAINTS v OAK PARK
Saturday 2:15pm at Charles Mutton Reserve
Full Squads
In: Daheg Abdul-Wahed, Mahmoud Saraya, Louis Fulgaro & Moustafa Rabah
Out: Eliot Kako & Travis Rodier
In: William Heales, Dale Powell, Jake Woods, Hirsi Twomey, Blake Morey & Blair Cronin
Out: Taylor Hotchkin, Travis Anderson & Ben Lerm
KEILOR PARK v BURNSIDE HEIGHTS
Saturday 2:15pm at Keilor Park Reserve
Full Squads
In: Matthew Zammit, Pearce Wilkinson, Tyler Killick & Brett Thomas
Out: Matthew Favorito
In: Kristian Rocci, Ferdinando Petrarca & Corey Patmore
Out: Nil
TAYLORS LAKES v HADFIELD
Saturday 2:15pm at Lionheart Reserve
Full Squads
In: Mason Lalor, Torey Larizza, Rhys Bauer & Oliver Lake
Out: Benjamin Norris
In: Jack Wallace, Dean Pitts & Shane Lindsay
Out: Nil
JACANA v COBURG DISTRICTS
Saturday 2:15pm at Jacana Reserve
Full Squads
In: Burak Diler, Codey Millican, Adam Gough, Ryan Vanderpol, Jeremiah Groves, Brayden North & James Butler
Out: Dean Weaver & Kevin Karrasch
In: Kane Moroney, Zeeshan Awan, Justin Blackley, John Lindon, Chris Bottomley & Jarrod Bryant
Out: Spencer Aitken, James Philpot & Aaron Aquilina
MOONEE VALLEY 1 v WESTMEADOWS 1
Saturday 10am at Ormond Park
Full Squads
In: Erin Tarollo, Anh Nguyen & Hannah Greasley
Out: Jane Greenshields & Bridie Kinghorn
In: Laura Adams, Natalia Rajapakse, Charlotte Jackson & Brooke Byron
Out: Tahlee Sudaro, Stephanie Andrews, Sophie Freeman & Liana Keenan
BURNSIDE HEIGHTS v HILLSIDE
Saturday 11:15am at Burnside Heights Recreation Reserve - Oval 2
Full Squads
In: Kynesha Barker, Sina Mason & Tori Russell
Out: Brittany Ward
In: Rosana Ferraro, Toni Finlay & Rebecca Dantonio
Out: Danielle D'Antonio, Billie Dane Brigham & Hannah Ibrahim
MARIBYRNONG PARK 1 v ABERFELDIE
Saturday 11:15am at JP Fawkner Reserve
Full Squads
In: Ellie Lewis, Natasha Tolevsky, Gabrielle Mahoney, Charlotte Rayner, Audrey Lumb & Zoe Manning
Out: Kate MacCubbin, Amelia Swinson, Claudia Fuentes, Zoe Manning, Rebecca Grayland & Lily Hughes
In: Ruby Cashmore, Rebecca Baynes, Alexandra Heavener, Amelia Liberato & Celeste Defina
Out: Olivia Madden & Lauren Toy
OAK PARK 1 v KEILOR
Saturday 1:10pm at JP Fawkner Reserve
Full Squads
In: Tori Sheppard, Mali McLeod, Olivia Storer & Skye Forbes
Out: Mikayla Barnes
In: Alessia Bacchin & Ella Grant-Campbell
Out: Sarah Cachia, Emma Picone & Kaitlyn O'Keefe
ESSENDON DOUTTA STARS v MOONEE VALLEY 2
Saturday 11:15am at Buckley Park
Full Squads
In: Mia Tully, Josephine Gleeson, Elizabeth Mitchell, Candice Petersen & Mia Selch
Out: Larrissa Haifa, Tenisha Hollow, Emma Dawson & Marie Napoli
In: Patricia Solis, Marlee Daly, Olivia O’Connell, Isabella Agresta & Lesley Ryan
Out: Anh Nguyen, Casey Dean & Maree Musarra
GISBORNE v STRATHMORE
Saturday 11:15am at Clarke Oval
Full Squads
In: Auri Parker & Olivia Peterson
Out: Chantelle McDonald & Kirrily Mitchell
In: Rebecca Tsalikidis, Pontif Janjamruen, Chloe Taylor, Lauren Biffi, Yasmin Welsford & Madeline Hale
Out: Brittany Gee & Ellie Young
COBURG DISTRICTS v AIRPORT WEST
Saturday 11:15am at Cole Reserve
Full Squads
In: Stephanie Milsom, Kate Fox & Grace Ingram
Out: Nil
In: Danielle Harding, Kylie Garth & Taylah Brown
Out: Erin Heane, Ashleigh Armstead & Nicole Smedley
OAK PARK 2 v MARIBYNRONG PARK 2
Saturday 11:15am at JP Fawkner Reserve
Full Squads
In: Amanda Williamson, Renee Szabo, Abbey Taylor, Holly Ackerly, Mikayla Barnes, Tammy Brilliant, Elise Chandler, Jayde Cook, Jacinta Garcia, Renee Melton, Madeline Nunn & Tori Sheppard
Out: Emma Ainsworth, Hannah Fosbrooke, Erin Graham, Sara Imela, Aimee McAuliffe & Olivia Storer
In: Billie Chapman, Rosie Hanna, Nickia Cerneka, Lily Hughes, Sophie Von Doussa, Kahlia Dix & Amelia Swinson
Out: Monique White & Elsie Capp
TULLAMARINE v SUNBURY KANGAROOS 2
Saturday 11:15am at Leo Dineen Reserve
Full Squads
In: Tenielle Potter, Laura Devlyn-Bennett & Emily Angelidis
Out: Rhiannon Hanley, Kymberly Barnes, Courtney Annett & Mikayla Moodie
In: Olivia Dewar, Elisha Green, Nicola Chambers. Kelsie Gill, Lisa Kirby, Samantha White, Phoebe Sikora, Mia Briggs, Madyson Sikora, Brody Borg, Lauren Kirby, Kirra Ayling & Olivia Lacy
Out: Mikaela Smith, Belinda Besley, Brody O'Shannassy & Chantelle Agius-Lincoln